Květen 2007

Kamarádčin blog

27. května 2007 v 17:04 | Klára |  Spřátelené blogy
Mám další spřátelený blog s mojí kámoškou.Určitě se na něj podívejte!!

Další anketa k anketě předchozí

20. května 2007 v 13:24 | Klára |  Nesmělé ankety:o)
Tak jsem vymyslela další anketu navazující na předchozí anketu,abych věděla jak se vám ta anketa líbí:o)
A taky bych chtěla udělat anketu,kde se ptám,která anketa se vám nejvíc líbí,ale než bych to napsala tak..No prostě by to trvalo,tak mně to kdyžtak prosím napište do komentářů..
Díky:o)

Všechno co je aspoň trochu srandovní

20. května 2007 v 13:10 | Klára |  Koniny;-)
Pilný student:
Vtipné sms:
Nezapomen, ze se Jezisek narodil ve chleve. Takze se vykasli na vanocni uklid, at se u Vas citi jako doma!
Vyzva! Chces se pritisknout telo na telo, citit dech a uvedomit si vune? Ruzne polohy, dovnitr, ven, zepredu, zezadu .................................. Ano??? ............................tak si nastup do mhd
Tato SMS odstartovala pred 3000 lety z daleke galaxie s cilem najit nejvetsiho blbce na Zemi. Jeji poslani prave skoncilo!!!
6000000 lidi spi, 1000000 lidi pracuje, 4000000 lidi ji, ale pouze jeden blbec cte tuto smsku!
Nemuzete v noci spat? Poradime Vam. Spete ve dne !
TOP MODELKA:
Vtipy o Pepíčkovi:
Pepíček přišel domů celý mokrý. "Co se ti stalo?" ptá se matka. "Hráli jsme si na psy." "No a co?" "Já byl patník"
Pepíček, celý bledý, přijde do lékárny: "Máte nějaké prášky proti bolesti?" "A co tě bolí, chlapečku?" "Ještě nic, ale tatínek si právě prohlíží moje vysvědčení."
Přiběhne Pepíček k benzínové pumpě s kanystrem: "Deset litrů benzínu, honem!" "Co je, hoří snad?" "Jo, naše škola. Ale nějak to uhasíná."
Přijde Pepíček ze školy a říká: "Mami, dneska jsem se jediný z celé třídy přihlásil!"
"No to je pěkné," říká maminka, "a na co se paní učitelka ptala?"
"Kdo rozbil okno na chodbě."
Vtipy:
Jo , v lese jo,v lese na jehličí koná se pohřeb trpasličí žádná divná věc to není Šmudla si hrál s granátem a už tu není. Rakev má vycpanou dynamitem pod ní bombu časovanou přišla k němu sněehurka a taky vybuchla.
Potká bruneta blondýnku, která vede psa na vodítku.Zastaví ji a povídá:
"Jé,to je ale krásný pejsek!Co stojí?
"No já taky nevím,proč si ten blbec nesedne!"
Přijde černoch do obchodu a na rameni má papouška."Jé ten je krásný,odkud ho máte?" zajímá se prodavačka.
"No přece z Afriky,tam je jich mnoho," odpoví papoušek.
"Včera jsem viděl běžet zajíce z batohem na zádech," křičí na celou hospodu podnapilý myslivec."To nic není kamaráde," zvedne se jiný ožrala," já jsem ho viděl letět!" A taky měl na zádech batoh? Ne orla!

jenom tak..

19. května 2007 v 16:22 | Klára |  Věci "jenom tak"
Ahoj,
Vytvořila jsem novou anketu kde se ptám jestli mě znáte nebo ne.Tak hlasujte☺

O seriálu

18. května 2007 v 20:19 | Klára |  Chůva k pohledání
Vtipný seriál jehož autorem, scénáristou a producentem je Peter Marc Jacobson, společně se svou ženou Fran Drescher, která je zároveň také představitelka hlavní role.

Ústřední postavou seriálu je kosmetička Fran Fine - bláznivá, ale sympatická brunetka se specifickým stylem oblékání a ulítlými účesy. Když Fran vyhodí z obchodu s kosmetikou, snaží se ještě prodat svůj poslední make-up. Přitom natrefí na dům Maxwella Sheffielda - ovdovělý broadwayský producent se třemi dětmi. Je to pohledný muž, avšak po bolestné ztrátě své manželky Sarah nechce na ženu ani pomyslet. Fran je mu sympatická a on si ji najme jako chůvu pro svoje děti Maggie, Brightona a Gracii. Maggie je Maxwellova nejstarší dcera z prvního manželství, je to teenager a dokáže svého otce občas dost rozčílit. Brighton je povedený syn, který se nejraději baví tím, že dělá naschvály svojí starší sestře. Gracie je Maxwellovo nejmladší dítě, které buď nic neříká a nebo události kolem sebe vtipně komentuje. V domě je velice často také Sheffieldova pracovní partnerka slečna C. C. Babcock - říká se jí slečno, ale je to už malinko starší blondýna. Velice se snaží o Maxwellovu přízeň, ale tu jí nakonec vyfoukne Fran. Na domácí práce je v domě najatý sluha Niles - starší muž, který si se slečnou Babcock neustále dělá naschvály. Důležitou součástí Franina života je její šílená matka Sylvie Fine - mohutná žena, která neustále něco jí, ujídá nebo dojídá. Už od Franina dětství plánuje své dceři svatbu. Nakonec se jí sen o svatbě opravdu splní. Fran má také babičku Yettu a praštěnou kamarádku Val.

Rodina a její okolí stárne a setkává se s obvyklými i neobvyklými situacemi, které řeší vtipným způsobem. Mnoho jejich problémů je tzv. "ze života" a může se s nimi setkat skoro každý a o to víc si seriál získal oblibu u širokého spektra diváků.

Chůva-obrázky

18. května 2007 v 20:15 | Klára |  Chůva k pohledání

Proč je lepší být ženou?

2. května 2007 v 12:53 | Klára |  Spíš pro holky
Nemáte chlupy na zádech.
Můžete se rozplakat na veřejnosti a nikdo se vám neposmívá.
Máte vyšší sociální inteligenci.
Můžete být matkou.
Když začnete natahovat před revizorem, máte šanci, že vyváznete bez pokuty.
V parném létě můžete nosit tílko, aniž byste vypadala úchylně.
Neočekává se od vás, že budete umět vyměnit pneumatiku.
Z nevěry vás obvykle neusvědčí dlouhé vlasy na saku a rtěnka na límci.
Když si otevřete bulvárně drbací časopis, nikdo se na vás divně nedívá.
Nudnou společnost můžete opustit s tím, že vás rozbolela hlava.
Váš výběr oblečení je neskonale větší.
Při holení se nepořežete na obličeji.
Při jízdách v autoškole máte jistou (zanedbatelnou) výhodu.
Pokud chcete, nemusíte v baru utratit ani korunu.
Můžete podle libosti projevit své emoce.
Chybějící centimetry můžete nahnat podpatky.
Infarkt dostanete později.
Plavky na vás vždy vypadají lépe.
Když dáte někomu facku, máte naději, že vám ji nebude chtít vrátit.
Máte lepší empatii a lidé se vám svěřují.
Můžete si udělat dámskou jízdu, aniž byste si musely uhnat otravu alkoholem.
Jste žena.

Vtipyy

2. května 2007 v 12:39 | Klára |  vtipy
Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu všechno dojde, a říká: "Ty jo, já ho zabil!
Pepicek prijde za maminkou, ze by chtel koupit kolo. Maminka mu vsak rika, ze nema penize, ze mu splni kazde prani, ale ze kolo ne. Pepicek se toho chytne a preje si, aby si zahrali na maminku a tatinka. Mamince nezbyva nez splnit jeho prani. Po dohode si musi lehnout do loznice v nocni kosilce. Maminka v loznici s uzkosti ceka co se bude dit. Najednou ve dverich se objevi Pepicek v tatinkove kvadru a rika : "Vstavej stara, jdeme klukovi koupit kolo!"
Žena prijde ke knezi a ríká mu: "Otce mám problém. Doma mám dva papoušky - samičky, a ty porád opakují jednu a tutéž vetu. "Jakou vetu?" táže se knez. No, ríkají: "Ahoj, my jsme dve coury, nechcete se pobavit?" "To je ale obscénní." vykrikne knez. Pak se ale zamyslí a povídá: "Možná že bych vedel o necem, co by Váš problém mohlo vyrešit. Doma mám dva papoušky, samecky, které jsem naucil modlit se a císt bibli. Prineste své papoušky ke mne domu, dáme je do klece k Francisovi a Bobovi a ti naucí ty dve Vaše nezbednice zbožnosti a modlitbám. Pak jiste prestanou opakovat tu frázi." "Dekuji Vám, otce. Tohle by skutecne mohlo pomoci." odpoví žena. Príští den prinese své dve papoušice ke knezi domu. Když vstoupí do domu, skutecne uvidí dva papoušky v kleci, jak drží ruženec a modlí se. Žena s nadšením pristoupí ke kleci a vpustí do ní své dve papoušice. Po nekolika minutách se z klece unisono ozve: "Ahoj, my jsme dve coury, nechcete se pobavit?" Místností se rozhostí napjaté ticho. Pak se jeden šokovaný papoušek podívá na druhého a povídá: "Odlož ruženec Franku, naše modlitby byly vyslyšeny."

Sluníčko:-)

2. května 2007 v 12:28 | Klára |  Obrázky