Říjen 2006

Spřátelený blog

31. října 2006 v 17:58 | Klára |  Spřátelené blogy
Warbel
blog je super podívejte se na něho!!!Najdete tam zábavu a HODNĚ rubrik!!

no vtipné věci no:-)

29. října 2006 v 17:32 | Klára |  Taková rubrika kde jsou prostě vtipné věci:o)
Vtipné sms nebo co to je:
Jsem mlada,pohledna,financne zajistena s pracovni karierou.Mam dve auta a barak. Nikoho nehledam,jenom se chlubim...
Za odeslani 300 SMS odecteno 50% Vaseho IQ.
Deti, jak dela ovecka? Beee!!! Deti, jak dela kohoutek? Kykyryky!!! Deti, jak dela svine? Dobry den, silnicni kontrola, vase doklady, prosim...
Zenam se v zivote libi jednoduche veci-jako napriklad muzi!
Co je co je co je co je co je co je co je co je co je co je co je co co je co je co je co je co je co je co je co je co je co je co je - rok 2002. :o)
Zabijim lidi za penize, ale ty jsi kamarad tak tebe zabiju zadarmo.
Necti to!!! Necti to, rikam Ti necti to. Stejne s toho nic mit nebudes. Nikdo ti za to nic neda, a ty jenom ztratis cas. Necti to. Jenze ty ctes porad dal. Uz je skoro konec - ty z toho vubec nic nemas ale ctes dal (asi te to bavi). Jenze smula. Nic nedostanes. Mel) si me poslechnout, protoze ted uz je konec. :o)
Co mate delat kdyz uvidite atomovy hrib?? Divat se, protoze to uz nikdy neuvidite ...
Chci te .............................. stoviny se syrovou omackou :o)
Vážená pojišťovno - neuvěřitelný příběh
Vážená pojišťovno,
odepisuji na Váš dopis, kde jste mě žádali o upřesnění mého úrazu. Do oznámení úrazu jsem uvedl, že jsem si úraz způsobil sám. Jsem zaměstnán jako zedník a zmíněný den jsem pracoval zcela sám na stavbě domu. Po dokončení mi zbylo asi 250 kg cihel na střeše. Sešel jsem tedy dolů, tam jsem přes kladku vytáhl nahoru po laně prázdný sud, do něhož jsem hodlal uložit zbývající cihly. Lano jsem dole pevně zabezpečil a šel jsem na střechu naložit cihly do sudu. Po naložení všech cihel jsem sešel opět dolů, abych spustil sud s cihlami. Ve smlouvě máte uvedeno, ze vážím pouze 75 kg. V momentě, když jsem lano odvázal a držel jen v ruce, jsem se ujistil o působení gravitace. Výše jsem napsal, že sud, který sám o sobe váží 25 kg, byl naložen 250 kg cihel. Jak si jistě domyslíte sami, moje váha 75 kg nemohla udržet tak těžký sud a něž jsem si to uvědomil, byl jsem v prudkém pohybu vzhůru a sud, který byl na úrovni střechy, naopak v prudkém pohybu dolů. Zhruba na úrovni třetího patra jsem se setkal s proti pohybujícím se sudem, což vysvětluje to naraženi hlavy a zlomeniny krku a lícní kosti.

Dále jsem pokračoval směrem vzhůru, až jsem se zastavil s prsty v kladce. I přes velkou bolest jsem se vsak držel lana. V tom samém momentě sud s cihlami dopadl na zem a rozbilo se mu dno. Výše jsem napsal, ze sud sám o sobe váží 25 kg a já, jak máte uvedeno ve smlouvě, 75 kg. Působení gravitace pokračovalo dále, a jak si jistě domyslíte, situace, kdy já se 75 kg jsem nahoře a sud vážící pouze 25kg dole, nemohla setrvat. A tak jsem se v mžiku ocitl v prudkém pohybu dolů a prázdný sud v prudkém pohybu naopak nahoru. Zhruba na úrovni třetího patra jsem se opět setkal se sudem, tentokrát prázdným. To vysvětluje zlomeniny obou kotníků. Dále jsem pokračoval směrem dolů, kde jsem prudce narazil na zem, což vysvětluje ta rozdrcená kolena a sedací kloub. V bolestech a bez vůle jsem pustil lano, na jehož druhém konci přes kladku visel prázdný sud beze dna. Působením gravitace se ocitl v prudkém pohybu dolů, přesně do míst, kde jsem bezvládně ležel. To vysvětluje ta tři zlomená žebra. Doufám, že jsem vám poskytl všechny Vámi požadované informace.

Na další zajímavou spolupráci se teší.....

Váš klient
já to mám smíchané dohromady tak se nezlobte
Něco o WC
Jedna anglická dáma chtěla před válkou strávit letní byt v Německu a tak napsala jednomu

venkovskému učiteli. V dopise se tázala na vše i na pohodlí. Také chtěla vědět, mají-li v

tom domě, kde chtěla bydlet, WC. Učitel dobře neovládal angličtinu a neznal význam té

zkratky. Zeptal se starosty, ale ten taky nevěděl. Po dlouhém přemýšlení ho napadlo, že to

patrně znamená Wesley Church (kostel). a takto odepsal:
WC se u nás nachází 7 mil od našeho domu, uprostřed jedlového háje v překrásné krajině. Jest

otevřen 2x týdně v úterý a ve čtvrtek. Chápu, že je to pro vás nepříjemné, je-li to vaším

zvykem chodit pravidelně, ale zajisté se přesvědčíte, že je to krásný výlet. Hodně lidí si

sebou bere oběd a zůstává tam přes čas. V létě je obyčejně návštěvnost veliká a proto bych

vám radil, abyste chodila brzy. Je tam 60 míst k sezení, ale pokud přijdete pozdě je tam

dost míst i stání. Radil bych vám, abyste chodila ve čtvrtek, poněvač je v ten den varhaní

doprovod. Po celém okolí jsou slyšet i ty nejjemnější zvuky. opatřím vám s radostí to

nejlepší místo a bude mně potěšením sedět vedle vás.

P.S. Zapomněl jsem dodat, že zpěvníky visí na dveřích.

Volkswagen Iroc

29. října 2006 v 16:56 | Klára
Při zvláštní události v Berlíně představil Volkswagen svůj koncept sportovního automobilu s názvem Iroc. Ten se snaží odkázat na původní sportovní kupé VW Scirocco, které mělo svoji premiéru na Ženevském autosalonu před dlouhými 33 lety!

Už jen letmý pohled na zelenou metalízu Viper Green upomíná na Scirocco, které se ve stejném odstínu nabízelo v modelové řadě z roku 1976. Stejně jako předchůdce, také Iroc zaujímá svým neotřelým designem. Navíc, s velmi dlouhou střechou a strmě sklopenou zádí dává najevo nejen svůj agresivní a sportovní vzhled, ale také dostatek prostoru v zadní části vozu, kde snadno najdou své útočiště jak dva dospělí cestující, tak zavazadla.

Co do rozměrů je Iroc oproti původnímu Scirocco nesrovnatelně větší a také současnému modelu Golf všemi směry něco nadělil. Na délku je rozdíl (36 mm), tedy rovných 420 cm, do stran pak Iroc narostl o 50 mm a na výšku měří 138 cm. Rozvor činí 265 cm, ale vaše pozornost bude víceméně patřit 19" diskům z lehké slitiny. Také zbytek designu konceptu Iroc je stejně poutavý. VW se rozhodl použít vzhled, který není u sériových vozů zcela běžný, ačkoliv síťové zformování přední mřížky chlazení jednoznačně odkazuje na Golf GTI. Dalším důležitým rysem jsou schované A-sloupky, které snadno splývají s širokým čelním sklem. Tím bylo dosaženo vskutku impozantního pohledu na přední stranu vozu.

V interiéru se nacházejí 4 plnohodnotná sedadla a relativně prostorný kufr o objemu 300 litrů, který může být složením zadních sedadel zvětšen. Navzdory této praktické věci byl Iroc uvnitř bezpochyby navržen jako sportovní automobil, což mimo jiné podtrhují pětibodové bezpečnostní pásy. Sportovní atmosféru dokládají také ovládací prvky, jimž bezesporu dominuje kaplička řidiče, která je vybavená dvojicí nepřehlédnutelných budíků, které využívají trojrozměrného promítání.

Pod kapotou nalezneme průkopnický zážehový motor TSI, který, jak známo, využívá systému dvojitého přeplňování pomocí kombinace mechanického dmychadla (pro nízké otáčky) a turbodmychadla poháněného výfukovými plyny (pro zátah ve vysokých otáčkách). Ačkoliv tento agregát v současnosti nabízí výkon 170 koní, Volkswagen tvrdí, že není problémem jej dohnat až na hranici 210 koňských sil. Tím by byly zajištěny sportovní vlastnosti vozu. S těmi jde ruku v ruce samozřejmě podvozek, ale pokud by byl minimálně stejně dobrý, jako ten v GTI, nebylo by co řešit.

Koncept Iroc je přesto kombinací částečné praktičnosti a potěšení z jízdy. K tomu je nutné si připočítat neotřelý design a dost možná i přijatelnou cenu. Jak se zdá, ta bude výhledově pro realizaci konceptu Iroc rozhodující minimálně z toho důvodu, že si VW od konceptu slibuje stejně grandiózní úspěch, jakého dokázal s původním lidovým sporťákem Scirocco. Toho se vyrobilo okolo půl milionu vozů a vznikl ve dvou generacích. Dost možná za to tehdy mohl design od Giorgetta Giugiara, ale současný koncept Iroc je neméně přitažlivý. Navíc, Volkswagen by mimo svého kupé-kabrioletu EOS potřeboval minimálně ještě jeden sportovněji založený vůz, čímž by zaplnil i tu poslední díru ve své nabídce.

Tuning-pár dalších obrázků

29. října 2006 v 16:51 | Klára
dám vám sem pár dalších obrázků pro některé nadšence:
abych pravdu řekla tohle se mi docela líbí:)
tak toď vše!

Rally no jo to jsem celá já

27. října 2006 v 19:54 | Klára
JÁ A RALLY
Naše rodina(mamča,taťka a já)hrozně rádi jezdíme po rally.Asi si většina vás pod tímto názvem představí nějaké staré auta,které jedou rychlosti asi 150 km/h.Ale to je něco úplně jiného.RALLY je široký pojem.Ale já tím myslím WRC rally.Jezdí rychlostí asi 220 km/h.Jezdí se celé mistrovství světa.Můj taťka byl v Německu a ve Švétsku-tam jsme já ani mamča nebyli.Ale celá rodina jsme byli na rally ve Finsku a v Turecko.O tom jsem vám něco málo psala.Chtěla bych se také podívat na MONTE CARLO kde se také jezdí.Potom m,ožná jesště na WALES ale tam prý není hezky(počasí).Naše rodina fandí Honzovi Kopeckému a můj tatínek ještě Mikovi Hirvonenovi(my ale také)máme víc oblíbenců...

Význam smajlíků

27. října 2006 v 19:27 | Klára |  Význam smajlíků
Smajlík:Význam:Další varianty:
:-)Usmívám se, nemyslím to vážně:-)))
:o)
:)
(:-)
:->Jsem šťastný, myslím to sarkasticky
:-DSměji se, až se za břicho popadám
!-(Mám monokl
!-)Mám monokl, ale jsem na něj hrdý
#-)Jsem vyřízený, flámoval jsem celou noc
:-oOh ne, jsem šokovaný#:-o
8-o
$-)Vyhrál jsem v loterii, jsem zaslepen penězi
%(|:-)Jsem vrtulník
%*}Jsem opilý
%-(Jsem zmatený
%-)Jsem omráčený
%-\Mám kocovinu%\
%-{Myslím to ironicky
%-|Pracoval jsem celou noc, jsem přepracovaný8-[
>>:-<<Furious
:-muž
>-Žena
>:)Čertík>:-)
>:->
>:-<Jsem vzteklý, rozčílený>:-(
(:&
(:-&
<:-(Jsem hlupák<:-|
<:|
<:-)Dovolím si hloupou otázku
( 8(|)Homer Simpson
( <> .. <> )Mimozemšťan
(( )):**Objímám a líbám((()))
()
(-:Smajlík z opačné polokoule
(:-Unsmiley
(:-(Unsmiley
(:-*Líbám:*
*
:-*
(:-\Velmi smutný
(:|Intelektuál
*<:-)Santa Klaus nebo klaun*<|:-)
+<:-)Náboženský vůdce, kněz, mnich+<:-|
+:-)
+<||-)Rytíř
+O:-)Papež
-=Zhasnout svíčku, ukončit rozjetou debatu, plamennou řeč
-=#:-)Čaroděj8 :-)
/\/\/\Vyprsknout smíchy
0:-)Anděl
12x@>--->---Kytice (tucet) růží
2B|^2BBýt či nebýt
8Nekonečno
8)Vykulené oči, nosím brýle8-)
8-]
8-|
8-#Smrt
8-OZahanbený
8-PJUJ!
: (Smutný, znuděný: |
: [
:( )Křičet, pořád něco opakovat, neustále mluvit
:*)Dělám šaška
:**:Vracím polibek
:+(Dostat pěstí do nosu
:,(Pláču
:-#Nikomu to neprozradím, je to tajemství, mám modřiny
:-&Držím jazyk za zuby
:-><Našpulené rty k polibku
:-<Jsem velmi smutný
:-/Nevím, váhám
:-6Jsem vyčerpaný
:-9Olizuji se:-?
:-@Křičím
:-CZahanbený
:-cVelmi nešťastný
:-d~Jsem těžký kuřák
:-eZklamaný
:-fVystrkuju jazyk
:-lUsmívám se jedním koutkem:-i
:-MMyslím to dobře, neříkám nic zlého
:-OPřekvapený:-o
:-oZívám

"Film Oskar"

27. října 2006 v 19:07 | Klára |  zajímavostiii
V roce 1998 se stal nejlepším neanglicky mluvícím filmem snímek Život je krásný. Po vyhlášení se Roberto Benigni dostavil na pódium svérázným způsobem, když začal přeskakovat sedadla v sále a přes ostatní celebrity lezl doslova hlava nehlava.
Nejúspěšnější herečkou v historii je Katherine Hepburnová, které se podařilo z 12 nominací získat hned čtyři Oscary, což je rekord. Ani pro jednu sošku si však na ceremoniál nepřišla a na pódiu se objevila pouze jednou, když předávala čestného Oscara Lawrenci Weingartenovi.
Jako ve špatném filmu si musel připadat Zbingniew Rybczynski, který získal v roce 1982 Oscara za nejlepší animovaný film, když jej odmítla zpět do sálu vpustit ochranka poté, co si šel ven zakouřit. Námitky "Ale já mám Oscara..." nepomohly a byl po potyčce dokonce odvezen na policejní stanici.
Při vyhlášení Oscara za nejlepší film roku 1934 vyskočil ze sedadla Franc Capra, ale musel si zase sednout, protože slova Willa Rogerse: "Vstaň a pojď sem, Franku!", nepatřila jemu, ale Franku Lloydovi za Kavalkádu. Capra si musel rok počkat na ocenění svého dalšího snímku Stalo se jedné noci.

Murphyho zákony

27. října 2006 v 19:02 | Klára |  Murphyho zákony
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.
Všechno trvá déle, než dopředu předpokládáme.
Může-li se pokazit více věcí, bude to ta, která napáchá nejvíce škody. Pokud je ještě nevhodnější doba, aby se něco pokazilo, pak se to stane až v ten okamžik.
Nalezneme-li čtyři různé faktory, díky nimž se náš postup může nevydařit, a vystříháme-li se jich, rázem se objeví pátý faktor.
Necháme-li věcem hladký průběh, půjde to s nimi od desíti k pěti.
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
Každé řešení přináší nové problémy.
Proti blbům není ochrany, jsou příliš vynalézaví.
Příroda vždycky fandí skrytým vadám.

Slova před smrtí

27. října 2006 v 18:58 | Klára |  Slova před smrtí
Jééé, užovka!
Klídek, chlapi, to je nulák.
Zprava nic nejede...
Necítíš plyn? Rozsviť.
Dám si ještě talířek té skvělé houbovky.
Pusť mě k tomu, já tomu rozumím.
Hoď mi sem to kladivo!
Miláčku, nechceš řídit?
Neboj se, není nabitá...
Ty že děláš pro mafii? Tomu teda nevěřím.
Teď mě vyfoť na skále.
Neboj, pojistky jsem vypínal.

Opět další a lepší OK(optické klamy)

27. října 2006 v 18:52 | Klára |  optické klamyyy
zajímavá knihaOptické klamy: Otevřená knihaOptické klamy: Dvoustranná terasaOptické klamy: Vodopádtady jsou tři tváře poznáte?(nějaký marčící děda,holka,a babička a všichni s čepičkou)Optické klamy: Tři tvářeOptické klamy: Nerovné pruhy(ne)rovné pruhy

DRACI

27. října 2006 v 14:27 | Klára |  Draci..
A TEĎ NĚCO DRSNĚJŠÍHO:

Tak co...

27. října 2006 v 14:08 | Klára |  Věci "jenom tak"
Tak nevím co bych vám sem měla psát vytvořila jsem anketu O ČEM BYCH MĚLA VÍC PSÁT?,abych věděla aspoň něco,ale jelikož mi sem chodí hodně málo lidí tak toho moc tedy nevím:o)....Tak mi někam(kam chcete)napište o čem by tento blog měl být.Ale ne žádné písničky na stahování já jsem na to levá tím pádem nevím jak se to dělá:-D...Tak pište,pište ať vás to tu baví!!!

MS v rallye

22. října 2006 v 17:16 | Klára
13-15.10 2006 jsem byla na MS(pro ty,kterým jejich inteligence nedovolí to znamená mistrovství světa)v rallye.Soutěž se jela v Turecku.Dám vám sem nějaké fotky:Kopecký JanJan Kopecký Prokop MartinMartin Prokop McRae ColinColin Mcrae
Duval FrancoisFrancois Duval
Grönholm MarcusMarcus Grönholm
Solberg HenningHenning Solberg
Solberg PetterPeter Solberg

Malá změna

22. října 2006 v 16:27 | Klára
Ahojte lidi,změnila jsem si trochu vzhled blogu tak se potom nelekejte a doufám že se to líbí.Hezký den!

Malý princ

22. října 2006 v 15:12 | Klára |  Malý princ
Antoine de Saint-Exupéry - Malý princTak tohle je MALÝ PRINC od Antoina de Saint-Exupéryho
Příběh jednoho letce,kterého dospělý už v šesti letech odradily od kreslení.Jednou(taky v šesti letech)v knížce,která se jmenovala Příběhy ze života uviděl obrázek hroznýše jak polyká šelmu.Hodně potom o té kapitole přemýšlel,až se mu podařilo nakreslit svou první kresbu."Ukázal jsem své veledílo dospělým a ptal jsem se jich,nahání-li jim má kresba strach.Odpověděli mi:Proč by klobouk naháněl strach?Ale on to nebyl klobouk.Byl to hroznýš,jak zažívá slona.Nakreslil jsem tedy vnitřek hroznýše,aby to dospělý pochopili."Poté co ukázal svůj obrázek číslo 2.,opět ho ukázal dospělým,kterří mu poradili,aby nechal kreslení otevřených a zavřených hroznýšů a zajímal se raději o zeměpis,dějepis.počty a mluvnici.A tak v šesti letech skončilo jeho malování."Musel jsem si tedy vybrat jiné povolání a naučil jsem se řídit letadlo."Létal tak trochu po celém světě.A tak se ve svém životě setkal se spoustou různých lidí.Žil sám a neměl nikoho,s kým by si mohl popovídat.Jednou(před šesti lety)se mu na poušti v Sahaře porouchal motor.Nikoho s sebou neměl ani mechanika ne.tak se tedy do opravování chtěl pustit sám.Usnul v písku.(to,co je v uvozovkách,jsou úryvky z knížky)"Dovedete si představit,jaké překvapení to pro mě bylo,když mě na úsvitě probudil zvláštní hlásek:Prosím pěkně...nakresli mi beránka...Cože?nakresli mi beránka...VYskočil jsem,jako by do mně hrom uhodil."A tak se letec seznámil s malým princem.Tohle je začátek knížky.Malý princ letci vypráví své zážitky s různých planet na kterých byl.Tato knížka mě hrozně zaujala a myslím si,že to určitě není pohádka.Nenajdete tam nic,co by bylo veselé.Právě naopak byl smutný konec:Princ se nechá užknout hadem,protože se chce vrátit na svou planetu,ale jeho tělo je moc těžké a právě proto to udělá."Budu vypadat, jako kdybych umřel, ale není to tak, mé tělo je jen nepotřebná skořápka, kterou tady nechávám a pro prázdné skořápky nemusíš plakat "tím skončí krásná knížka MALÝ PRINC.Malý princ(DOPORUČUJI PŘEČÍST!)

Srandy

8. října 2006 v 15:49 | Klára |  Věci "jenom tak"

pozadí na blog

8. října 2006 v 14:26 | Klára |  na tvůj blog
Já si to zkopírovala od jedné holky z blogu takže snad jí to nebude vadit...:o)

Chceš být nalíčená bez vrstev make-upu?

8. října 2006 v 13:51 | Klára |  Móda a vše co kní patří...

Chceš být nalíčená bez vrstev make-upu?


Ani oblečená- neoblečená nebo obutá - neobutá, ale nalíčená - nenalíčená je přesně styl, který letí vždycky. Není nijak obtížný na čas, ani na kosmetiku, neklade vysoké nároky na znalosti ani na zručnost. Abyste si právě tenhle způsob líčení mohla jednoduše vykouzlit sama, stačí se do toho jen pustit, ani víc, ani míň.

Jednoduché, přesto velice slušivé, nenáročné na čas a hlavně přirozené. Dokáže stejně dobře zakrýt vaše nedostatky a ukázat přednosti jako líčení, které trvá i hodiny. Nebudete zbytečně zatěžovat póry kůže nepotřebným make-upem, ani řasy nadměrnou vrstvou maskary. Hlavní heslo je: jednoduše ale přesto kvalitně a efektivně.

Jak přesně tedy takovéhle líčení vykouzlíte? Zvolte ty správné kosmetické pomůcky. Hlavními potřebami je lesk na rty - buďto průhledný nebo s lehkým nádechem růžové či červené, ale ne v nijak syté barvě. Dále potřebujete řasenku na oči v černé barvě, avšak pokud nechcete používat ani tužku na oči, volte řasenku barevnou. K modrým očím zelenou či modrou, k tmavším očím fialkovou či vínovou barvu. Barevná řasenka může být nápaditou a zajímavou obměnou té klasické černé. Tužka na oční linky je další pomůckou, která bude určitě slušet. Odstín zlatavé se třpytivou zelenkavou barvičkou? Nebo volíte radši růžové tóny? Výběr je na vás, ale jisté je, že si během celého týdne vystačíte klidně jen s několika tužkami, které k sobě ale v různé kombinaci padnou. Nezbytná a zároveň velice efektivní je tvářenka, která dokáže hravě nejen zvýraznit líčka, ale hlavně modelovat obličej jak je třeba. Korektor na případné nedostatky pleti můžete také upotřebit.
Tisíce položek kosmetiky a parfumerie. INTERNETOVÝ OBCHOD

Nejdříve jako základ začněte vašim oblíbeným denním krémem, který bude sloužit jako podklad. Případné nerovnosti a barevné odlišnosti pleti zkorigujte korektorem. Pečlivě nalinkujte oči, například nápaditě kombinujte dvě různé barvy linky, které se dokonale doplňují. Poté zvýrazněte a skvěle dokončete oči maskarou, se kterou však šetřete a dejte pozor, aby byly řasy jen dokonale oddělené, prodloužené a zvýrazněné, ne slepené nebo se žmolky či příliš viditelnou vrstvou barvy. Ke konci ještě vymodelujte tváře štětcem pomocí tvářenky a rty vymalujte, zvětšete a zvýrazněte leskem na rty. Opravdu stačilo jen pár minut a vy se můžete i přesto cítit skvěle.

Móda

7. října 2006 v 18:21 | Klára |  Móda a vše co kní patří...

Fialová je letos trendy

zpět
Fialová vlna zasáhla následující sezonu téměř všechno. Fialová symbolizuje mystiku, magii a inspiraci. Nechte se i vy inspirovat a okouzlit.

Nosí se všechny barvy drahých kamenů od žluté přes modrou a zelenou až po stále oblíbenější fialovou. Dříve byla tato barva zatracována, prý se k ničemu nehodí, dnes je na vrcholu. Sluší hlavně tmavovláskám a zrzkám, ale nevyhýbají se jí ani blondýnky. Nejoblíběnějším odstínem je barva fialek, švestková a fialovomodrá. Jemnější tóny jako je levandulová se objevují spíše na obuvi a doplňcích.

Určitě si pořiďte večerní šaty v této trendy barvě, nejlépe lesklé a s černými střevíčky. Pokud ji chcete nosit i přes den, kombinujte ji s tmavě nebo temně zelenou, khaki, čokoládovou, černou nebo bílou či zlatou pro zjemnění. Krásné jsou také fialové lodičky na vyšším podpatku a pro odvážné fialové poloprůsvitné punčocháče. Jestli nemáte odvahu oblékat se do této nevšední barvy a přesto chcete být in, pořiďte si alespoň fialovou kabelku, sluneční brýle nebo třeba jen fialový plastový náramek, prsten, náušnice nebo náhrdelník v odstínech lila.

Prsten s ametystem, symbolem této barvy, je investicí do klasiky, nadčasovosti a hlavně krásy. V případě, že si na tuto barvu stále nemůžete zvyknout, kupte si alespoň parfém ukrytý ve fialovém sklěneném flakonu a uvidíte, že této barvě podlehnete. Jak je vidět, fialové je skoro všechno. Na přehlídkových molech bylo možné fialovou spatřit u všech velkých a proslulých značek, ať už na maxi svetrech, halenkách nebo večerních róbách.

Fialové invazi propadly i mnohé celebrity. Namátkou například herečka Elizabeth Hurley, stylistka hollywoodských hvězd Rachel Zoe a Kate Beckinsale - všechny nosí fialové šaty, stejně jako česká modelka Eva Herzigová. Obléknete-li se i vy do barvy drahokamu, stanete se magicky přitažlivou.

To mi došlo ale mě se to moc líbilo a tak jsem vám to sem musela dát

7. října 2006 v 12:21 | Klára |  Věci "jenom tak"
Někdy v životě, potkáš zvláštního člověka - kamaráda.
Někoho, kdo ti změní život pouze tím, že je jenom jeho součástí.
Někoho, kdo tě natolik rozesměje, že nemůžeš přestat.
Někoho, kdo tě přesvědčí, že existují zavřené dveře, které čekají jen na to, abys je otevřel.
To je věčné přátelství.
To je svatá rudá růže.
Do hodiny by si měl odeslat tuto růži, aspoň 5ti osobám.
Když to uděláš, můžeš mít jedno přání. Tvé přání se ti vyplní a láska si Tě brzy najde.
Tvůj život už nebude stejný jako byl dosud.
Buď tak laskav a odešli tuto růži dál... Ať jsme všichni milováni!
Kolik lidí má ve skutečnosti 8 opravdových kamarádů?
Málokdo.
Ale každý z nás má určitě několik docela dobrých kamarádů!