SOS naléhavá prosba

2. září 2006 v 21:28 | Klára

SOS nalehava prosba

SOS pomozte, poskytněte domov ochrnuté fence
Fenku nalezla Městská policie v Krupce v krutýchZarovnat do bloku mrazech neschopnou pohybu, pravděpodobně po autohavárii, kdy bezohledný řidič ujel. Po umístění v útulku jsme se rozhodli, že fenku necháme podrobně vyšetřit na veterinární klinice v Ústí N.L., kde lékař zkonstatoval krutou pravdu - tříštivá zlomenina páteře. MVDr. Mikulica ji operoval, všichni jsme věřili v její postupné uzdravení. Nyní je v rehabilitační péči u naší dobrovolnice, která jí musí několikrát denně vymačkávat močový měchýř. Ťapka se nedokáže sama vymočit. Konečník je naštěstí v pořádku, takže tuhé výkaly jdou přirozenou cestou. Bohužel sama nechodí, i když se s ní denně cvičí, prognóza lékaře je nejistá - možná, že již chodit, ani sama močit nikdy nebude.

Hledáme člověka s obrovskou trpělivostí a láskou, který je schopen a ochoten věnovat této fence speciální péči a např. vyrobí pro ni pojízdný vozíček pod zadní nožičky, aby alespoň částečně mohla využít radosti života.

Kontakt:
Domov naděje (LOZ), pro psy a kočky, Bohosudovská 167, Krupka, 602 472 572, 417 851 197, Zdeňka Horáčková, nebo 777 108 365, egon.certik@seznam.cz
PROSÍM, ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK, ABY SE ZVÝŠILA NADĚJE, ŽE ŤAPKA NAJDE NOVÉHO PÁNÍČKA, KTERÝ JI DÁ VŠECHNU SVOU LÁSKU A POSTARÁ SE O NÍ TAK, JAK SI TO TATO FENKA MOOOC ZASLOUŽÍ!
NALÉHAVÉ SDĚLENÍ!!!
Ťapka našla nový domov! Jedna paní si pro ní přejila prý až z dalekého Znojma, tudíž doufejme, že se o Ťapku dobře postará. Ťapinka si to rozhodně zaslouží. Přejme této fence hodně štěstí, kterého u této laskavé paní bude mít nejspíš dost. Myslím, že současná majitelka Ťapinky si zaslouží velký obdiv a odvahu, jelikož léčba určitě nebude jednoduchá. Ale doufejme, že bude úspěšná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik ti je let?

7-a míň 6.3% (8)
7-11 18.9% (24)
11-15 60.6% (77)
15-20 9.4% (12)
20-a víc 4.7% (6)

Komentáře

1 moonca moonca | E-mail | 29. ledna 2008 v 19:35 | Reagovat

hej to je borka ta pani!!!jako fakt clovek s velkym srdickem!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama